KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835351
nr 1383 5351
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Signerad, fruktstilleben. Olja på duk, 30x41cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:05:50
8/3 11:42:15
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik